Україною прокотилась нова хвиля масових отруєнь
Загрузка плеера...

Україною прокотилась нова хвиля масових отруєнь. Після гучного інциденту у Бердянську, де через неякісне харчування до лікарні потрапили десятки дітей, нові спалахи було зафіксовано ще у кількох західних областях.

У туристичному комплексі "Сяйво Карпат", що розташований у Верховинському районі Івано-Франківської області, отруїлись 34 особи, 8 з них – діти. Здебільшого це туристи з Польщі і Німеччини, 9 постраждалих – українці. Місцева поліція вже розпочала розслідування інциденту. За попередньою версією, туристи отруїлись тортом, який самостійно приготували, закупивши продукти у супермаркеті. За фактом порушення санітарних правил відкрито кримінальне провадження.

Ще один прикрий випадок стався на Львівщині. У Жовківському районі з симптомами отруєння було госпіталізовано дев'ять дітей, які перебували у літньому таборі з вивчення польської мови. Двоє дорослих з цього ж закладу також звернулись по допомогу до лікарів. Причини отруєння ще не встановили, кількість потерпілих уточнюють.

Ще п'ятеро осіб отруїлись на Закарпатті, у готельно-розважальному комплексі у Виноградові. Перевірка встановила численні порушення санітарних норм. До прикладу, у кафе, розташованих на території закладу, медична книжка буда наявна лише в одного з 25 працівників. Крім того, у комплексі відпочинку деякі продукти не мали супровідних документів, а умови зберігання не відповідали санітарним вимогам.

У Держпродспоживслужбі заявили, що всі ці інциденти контролюють обласні підрозділи служби.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram