"МАУ" хоче відсудити в Омеляна 20 млн гривень
Загрузка плеера...

Використавши засоби впливу на директора аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна, авіакомпанії "МАУ" вдалося запобігти появі на українському ринку лоукостера Ryanair. На цьому монополіст-перевізник не зупинився. Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що "Міжнародні авіалінії" подали позов проти його відомства на 20 мільйонів гривень.

Саме у таку суму боси "МАУ" оцінили збитки, яких вони нібито зазнали через конкуренцію з Ryanair – хоча ірландці, нагадаємо, не здійснили з України жодного рейсу. Компенсація втрат через зниження цін на квитки – не єдина вимога монополіста. Компанія також закликає Феміду скасувати контракт лоукостера зі львівським летовищем та заборонити Міністерству інфраструктури будь-яким чином надавати підтримку Ryanair на території нашої країни.

Омелян обіцяє й надалі відстоювати свою позицію та прагне все ж дати можливість українцям подорожувати літаками за привабливими цінами. Втім, урядовцеві здається, що він єдиний, кого цікавить це питання серед владної верхівки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram