Трамп закидає Україні втручання у вибори
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на своїй сторінці у Twitter звинуватив Україну у спробі саботувати його передвиборчу кампанію. На думку хазяїна Білого дому, наша країна "потай просувала Гілларі Клінтон". Республіканець закликає генерального прокурора США розпочати розслідування з цього приводу.

Посольство України зробило офіційну заяву, у якій спростувало слова Трампа. Дипломати підкреслили, що уряд не допомагав жодному кандидату під час волевиявлення у 2016 році та подякували США за двопартійну підтримку.

Не підтвердили закиди президента й журналісти авторитетного видання The Washington Post. Згідно з результатами їх розслідування, санкціонованих Києвом спроб впливу на вибори в Америці зафіксовано не було. Представникам ЗМІ також вдалося спростувати інформацію Білого дому щодо збору в українському посольстві компромату на Пола Манафорта. При цьому докази втручання Росії у електронні системи політичних організацій напередодні голосування, за твердженням редакції, є беззаперечними.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram