Підозрюваний у хабарництві "забув" про золото
Загрузка плеера...

Співробітник "Укрзалізниці", який є фігурантом справи про вимагання чотирьох мільйонів гривень хабаря, "забув" вказати у е-декларації значну частину свого майна. Порушення виявили у столичній прокуратурі.

У декларації чиновник зазначив, що його дружина зберігає 150 тисяч гривень на банківському рахунку. Слідчі провели обшуки вдома у посадовця, банківську скриньку його "другої половини" також перевірили. В результаті співробітники прокуратури виявили коштовні годинники, сім злитків золота, більше 220 тисяч доларів та 13,5 тисяч євро.

За результатами перевірки чиновнику, проти якого відкрито кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди, знову оголосили підозру. Матеріали щодо декларування недостовірної інформації долучили до справи про вимагання хабаря. Знайдене майно вилучено правоохоронцями.

Нагадаємо, 6 липня прокуратура Києва повідомила про затримання начальника департаменту майнових і земельних ресурсів та заступника начальника правового департаменту "Укрзалізниці". Вони вимагали гроші за укладення договору оренди 9 гектарів у Київській області.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram