Садовий саботує прорив "сміттєвої блокади"
Загрузка плеера...

Туристична окраса України поступово звільняється зі сміттєвого полону. За активного сприяння обласної адміністрації Львів все менше й менше нагадує звалище. Процес вивозу відходів міг би бути швидшим, якби не активний супротив з боку міського голови Андрія Садового.

Лідер "Самопомочі" остаточно скинув маску жертви обставин і продемонстрував, що політичні амбіції цікавлять його більше, ніж комфорт та безпека львів’ян. За словами очільника ОДА Олега Синютки, міськрада постійно саботує виплату коштів населеним пунктам, що приймають сміття зі столиці Галичини. І це незважаючи на те, що Садовий власноруч підписував меморандум, що зобов’язував місто платити за розміщення відходів на полігонах зі свого бюджету.

Синютка попередив владу Львова, що терпіти вибрики мера довго не буде. Якщо гроші не надійдуть найближчим часом, сміття просто повернуть назад до міста. А Садовому цього й треба: можна знову починати співати пісню про "блокаду" та "покарання з боку уряду за принципову позицію". На жаль, піар для мера дорожчий за добробут громади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram