Оплата комунальних знову "порадує"
Загрузка плеера...

У Міністерстві соціальної політики заявили, що субсидії на оплату житлово-комунальних послуг будуть продовжені автоматично. Щоправда, така процедура застосовуватиметься лише до тих українців, які не мають боргів та оформили допомогу, проживаючи у своїй власній квартирі. Ті ж громадяни, які орендують житло, повинні до початку опалювального сезону звернутись до органів соціального захисту.

Окрема процедура чекає на боржників. До середини серпня вони повинні укласти договір з надавачами послуг на реструктуризацію заборгованості. Також можна повністю погасити борги. Вже після цього люди зможуть звертатись до соціальних служб. У одному лише Києві 98 тисяч родин через борги вже втратили право на отримання субсидії.

Зазначимо, що скоро українців можуть змусити оплачувати газ, тепло та воду не за показниками квартирних лічильників, а вже за даними загальнобудинкових засобів обліку. Таким чином, лічильники, встановлені власниками квартир, стануть непотрібними, а мешканцям доведеться платити також за втрати у мережі. Відповідний закон про облік комунальних послуг передано на підпис Президенту України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram