МЗС нагадує, що "безвіз" не дає право на працевлаштування у ЄС
Загрузка плеера...

У Міністерстві закордонних справ нагадують, що так званий "безвіз" призначений для короткострокових туристичних поїздок і не надає громадянам України прав для працевлаштування у країнах ЄС.

Василь Кирилич, офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС:

"Це норма, це є доконаний факт. Інша річ, що українці винахідливі, а до того додаються ще деякі корективи у законодавстві окремих країн".  

За словами дипломата, українці, не порушуючи норми безвізового відвідування ЄС, яка становить не більше 90-та днів перебування протягом 180-ти календарних днів, використовують особливості національного законодавства деяких країн Європейського союзу.

Василь Кирилич, офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС:

"Здається, 15 червня в "Угорському віснику" опубліковано норму, яка надає право громадянам третіх країн (а там ідеться про громадян України і Сербії) працювати в країні без одержання для цього спеціального дозволу. Отже, громадянин України, який в’їхав до цієї країни, він не керується правом безвізу. Він керується правом перебування. А перебуваючи, він шукає для себе ті зручні можливі варіанти, щоб працювати в межах того періоду, який визначений".

Нагадаємо, підбиваючи підсумки першого місяця від набуття чинності рішення про лібералізацією візового режиму з ЄС, державна прикордонна служба зазначила, що кордон перетнули більше 120 тисяч українців, відмову отримав 51 громадянин.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram