Карний розшук похвалився результатами
Загрузка плеера...

За перше півріччя 2017 року Департамент карного розшуку Національної поліції затримав 200 осіб, які є членами 53 організованих злочинних груп. На їхньому рахунку близько 800 злочинів.

Про це поінформував заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян. За його словами, серед викритих злочинів: два умисних вбивства, 11 вимагань, 16 незаконних заволодінь транспортними засобами, 43 грабежі, 53 розбої, 125 крадіжок та 248 шахрайств.

Троян зазначив, що найбільше організованих злочинних груп викрито у Києві, Дніпропетровській, Львівській, Полтавській та Одеській областях.

Нагадаємо, що раніше керівництво МВС неодноразово заявляло про зменшення кількості злочинів у першому півріччі цього року.

Водночас експерти й активісти звертають увагу правоохоронців, що криміногенна обстановка в Україні де-факто погіршується. Резонансні справи досі не розслідувані, частішають випадки застосування вогнепальної зброї. Особливо багато нещасних випадків із використанням гранат.

При цьому зазначається, що правоохоронці практично не провадять профілактичної роботи, а більше зосереджені на розслідуванні того, що вже сталося.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram