Мінсоцполітики пообіцяло пенсії у шість тисяч
Загрузка плеера...

Урядовці вважають, що українці, які через десять років вийдуть на пенсію, отримуватимуть не менше ніж шість тисяч гривень. Саме такі розрахунки було закладено у проект пенсійної реформи.

У Мінсоцполітики прогнозують, що у наступному році середній розмір пенсії становитиме близько 2,5 тис. грн, а до 2028 виросте більш ніж вдвічі і сягне 6050 грн. Щоправда, у розрахунках міністерства є один важливий нюанс. Такі оптимістичні виплати повинні отримати ті, хто сьогодні ще працює, адже пенсіонери, які вже вийшли на пенсію, через 10 років зможуть розраховувати трохи більше, ніж на чотири тисячі.

Зазначимо, що проект пенсійної реформи, який напрацювали у Кабміні, передбачає введення накопичувальної системи нарахування пенсій. Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що її запуск можна розпочати у 2021 році. За його прогнозами, на цей час середня зарплата в Україні має підвищитись до 11 тис. грн.

Найбільш критичним аспектом є приховане підвищення пенсійного віку, що відбуватиметься за рахунок поступового збільшення обов'язкового страхового стажу до 35 років. Таким чином, люди, які не встигнуть накопичити необхідну кількість років, повинні будуть продовжувати трудову діяльність після 60 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram