Корчак відзвітувала про результати роботи
Загрузка плеера...

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що зараз опрацьовують 225 е-декларацій чиновників. Про це в інтерв'ю одному з українських видань повідомила очільниця НАЗК Наталя Корчак.

За її словами, на сайті організації оприлюднено перші 22 проекти рішень за результатами перевірки топ-чиновників. Зазначимо, що внутрішні суперечки у Нацагентстві з запобігання корупції даються взнаки і при прийнятті проектів рішень за результатами перевірки.

Зокрема, Корчак розкритикувала проекти, які підготував департамент під керівництвом члена НАЗК Руслана Радецького. Голова Нацагентства зазначила, що документи були юридично необґрунтованими і їх довелось переробити.

Очільниця антикорупційного органу зазначила, що її співробітники спрямували до Національної поліції матеріли проти п'яти політичних партій. На сьогодні за результатами роботи НАЗК відкрито 8 кримінальних проваджень. Зазначимо, що у травні доступ до реєстру електронних декларацій чиновників отримало Національне антикорупційне бюро. Днями у НАБУ відзвітували про більш ніж 60 розслідувань, які було розпочато за результатами перевірки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram