Генерала Мельника відпустили із СІЗО на поруки
Загрузка плеера...

Солом'янський апеляційний суд у Києві ухвалив рішення відпустити на поруки начальника Центрального бронетанкового управління генерал-майора Юрія Мельника, якого затримали правоохоронці у справі розкрадання на Львівському бронетанковому заводі.

На поруки Мельника взяли народні депутати Андрій Тетерук і Юрій Береза, а також учасники АТО, Герої України Євген Межевікін, Ігор Герасименко та Василь Зубанич.

Крім того, на судовому засіданні і біля приміщення суду були присутні численні бойові побратими генерала, його колеги, друзі й активісти. Усі відгукувалися про фігуранта кримінального провадження виключно позитивно.

Водночас багато питань у присутніх виникло до представників сторони обвинувачення. Зокрема люди цікавилися, чому головний фігурант справи – відсторонений директор Львівського бронетанкового заводу – перебуває на волі, а Мельник сидить у СІЗО.

Генерала відпустили з-під варти у залі суду, визнавши аргументи обвинувачення необґрунтованими. Рішення оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що 14 липня детективи НАБУ затримали низку посадових осіб ЗСУ та держпідприємства "Львівський бронетанковий завод" за організацію корупційної схеми. Слідство вважає, що ця група осіб розтратили бюджетні кошти на суму 28,5 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram