Порушення на мільйон. Викрито керівника лісгоспу
Загрузка плеера...

На Львівщині директор держпідприємства придумав схему незаконного заробітку на українській деревині. У Департаменті захисту економіки Національної поліції повідомили, що чоловік здійснив масштабну розтрату лісопродукції, уклавши два контракти з іноземною компанією.

Правоохоронці встановили, що керівник держпідприємства зобов'язався поставити закордонним партнерам тисячу кубометрів хвойної деревини. Обидві сторони закріпили домовленість, уклавши договір, за яким отримувач сировини повинен був здійснити стовідсоткову передоплату.

Втім, через певний час керівник лісопідприємства уклав з партнерами новий договір на поставку такої ж кількості товару за тією ж ціною, проте цього разу про передоплату не було сказано ані слова. Поставка відбулась, але грошей за український ліс державна компанія не отримала. Величина збитків склала близько 1,2 млн грн. У поліції не зазначають, куди саме надійшли ці гроші.

Втім, сумнівні контракти були не єдиним способом заробітку держслужбовця. Чоловік покривав незаконну вирубку деревини на території підпорядкованого йому лісового господарства. Зокрема, у поліції повідомляють про те, що з відомості було безпричинно викреслено факт про незаконну вирубку більш ніж 300 кубометрів лісу (вартість деревини – близько 1,6 млн грн).

За час роботи на посаді керівника держпідприємства посадовець встиг побудувати три приватні будинки. Зараз на це майно, а також на земельну ділянку і гараж посадовця, накладено арешт. Проти чоловіка відкрито два кримінальних провадження (зловживання владою та службове підроблення).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram