Стрілянина у Дніпрі: 2 убитих, 4 поранених
Загрузка плеера...

Ввечері у понеділок, 24 липня, у Дніпрі біля одного з кафе сталася серйозна перестрілка.

За попередніми даними, декілька чоловіків під'їхали на машині до групи ветеранів АТО. Після нетривалої розмови був відкритий вогонь з автоматів.

На місці події загинув Олексій Вагнер, колишній доброволець 93-ї бригади. Ще один екс-боєць 59-ї бригади Максим Іващук отримав важкі поранення і помер по дорозі в лікарню. У відомого адвоката, волонтера і колишнього добровольця Едмонда Саакяна наскрізне поранення в живіт.

Виконувач обов’язків начальника поліції Дніпропетровської області Олег Грозь уже заявив, що конфлікт спровокований економічними інтересами двох сторін. Перша з них – сторона дніпровського адвоката Едмонда Саакяна і його брата. Другу сторону зараз встановлюють правоохоронці.

Грозь також додав, що конфлікту передувала запланована зустріч, а стрілянина велася з пістолетів та автоматів.

Водночас деякі ЗМІ повністю заперечують версію правоохоронців і заявляють, що насправді колишніх воїнів розстріляли бандити. Начебто у Саакяна був давній конфлікт стосовно одного з бізнесів, і його суперник-комерсант вирішив послати на зустріч найманих убивць.

Хтось із екс-АТОшників відкрив вогонь у відповідь і поранив чотирьох нападників. Усі вони перебувають під охороною в лікарні ім. Мечникова. За даними деяких джерел, зловмисників раніше вже притягували до кримінальної відповідальності, зокрема і за розбій.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram