Дніпро знову став "мільйонником"
Загрузка плеера...

В Україні знову чотири міста-мільйонника. До Києва, Харкова та Одеси влітку приєднався Дніпро. Наразі у обласному центрі налічується 1 мільйон 2 тисячі 636 мешканців – принаймні, саме стільки нарахували у Головному управлінні статистики. Останній раз такими цифрами місто могло похвалитися у 2011 році.

Цікаво, що ще на початку травня у Дніпрі проживали 976 тисяч чоловік. Але саме Дніпропетровська область є лідером в Україні за міграційним приростом населення. З початку року сюди переїхали близько 24 тисяч українців, причому переважна більшість – до мегаполіса. На другому місці за цим показником столиця, а Харків займає третій щабель.

В Одесі понад десятиліття тому кількість постійного населення стала меншою за мільйон, але ще з 70-их років минулого сторіччя фактичне населення ніколи не падало нижче заповітної відмітки. Стрімко наближався до статусу мільйонника Донецьк, в якому перед початком антитерористичної операції налічувалося 953 тисячі жителів. Проте, на жаль, через війну місто покинули більше 200 тисяч чоловік.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram