Маршрутники-тіньовики підвищують тарифи
Загрузка плеера...

Ще навесні приватні перевізники в столиці збільшили плату за проїзд, пояснивши це здорожчанням пального та комплектуючих. Не минуло й півроку, як ціни в маршрутках знову ростуть. Цього разу причина інша – мовляв, не вистачає водіїв.

Директори транспортних компаній стверджують, що після отримання нашою країною безвізу багато їх співробітників звільнилося і поїхало за кордон. В Європі попит на водіїв росте, а враховуючи готовність українців працювати за малі гроші, проблем з влаштуванням на роботу в них не виникає. Аби привабити нових водіїв, перевізникам доводиться підіймати заробітну плату – і саме задля цього вони нібито й вимушені підвищувати тариф.

Втім, радник міністра інфраструктури Олександр Кава переконаний: маршрутники знайшли вдалу відмазку. Перевірити реальні доходи й витрати власників автопарків майже неможливо, оскільки більшість з них принаймні частину бізнесу веде в тіні. Один автобус щорічно приносить близько 250 тисяч гривень прибутку, а от витрачатися перевізники особливо не квапляться. Тому нам і доводиться їздити у дірявих, облуплених "Богданах", в яких час від часу прямо посеред дороги відпадають колеса. Загальний обсяг ринку приватних перевезень лише в Київській області оцінюється експертами у вражаючий 1 мільярд гривень. Враховуючи ці дані, підвищення цін на проїзд можна розглядати лише як примху жадібних компаній, а не як вимушений захід.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram