Отруєння у Бердянську: двох чиновників відсторонили
Загрузка плеера...

Через масове отруєння дітей у Бердянську Запорізької області двох чиновників було відсторонено від виконання службових обов'язків. Це – посадовці з міськради Дніпра (директор департаменту соціального захисту та начальник управління по роботі з учасниками АТО). Про таке кадрове рішення повідомив мер міста Борис Філатов.

Справа в тому, що на відпочинок до сумнівного літнього табору у Бердянську направили дітей учасників АТО саме з Дніпропетровської області. Адміністрація закладу виграла тендер на оздоровлення малечі, не отримавши дозвільних документів від міської влади Бердянська. Місцева комісія провела тут кілька перевірок, і кожного разу умови визнавали невідповідними для відпочинку дітей. Мер Дніпра назвав дії чиновників "свинством", адже посадовці повинні були перевірити умови проживання дітей особисто. Їх дії має перевірити комісія.

Діти почали скаржитись на самопочуття ще 15 липня, проте ситуація набула розголосу пізніше. 20 липня 30 дітей було госпіталізовано, поліція Запорізької області повідомила про відкриття кримінального провадження.

Держспоживслужба ще не повідомила про результати експертизи. Інформації про нові загострення наразі немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram