Луценко vs Матіос: битва за піар
Загрузка плеера...

За стінами Генеральної прокуратури України зріє масштабна міжусобиця. Голова відомства Юрій Луценко все більше незадоволений діями свого заступника, військового прокурора Анатолія Матіоса.

Причиною конфлікту є велика любов обох фігурантів до яскравого піару. І Луценко, і Матіос охоче ходять на різноманітні політичні ток-шоу, усіляко рекламуючи свої досягнення, часом на шкоду один одному. Джерела кажуть, що першим терпець урвався в Юрія Віталійовича. Генпрокурор готує звільнення свого підлеглого, що спонукає того ще активніше створювати собі позитивний образ у ЗМІ.

Експерти вважають, що у Луценка є об’єктивні підстави позбутися Матіоса. Надто багато за час його роботи накопичилось відверто провальних та натягнутих справ. Навіть провадження щодо затриманих за допомогою гелікоптерів екс-податківців не має судових перспектив. До того ж, минулого тижня військовий прокурор демонстративно взяв відпустку, аби не бути присутнім на колегії під голосуванням Юрія Віталійовича.

Колеги Матіоса впевнені: це відвертий сигнал до протистояння. Головний приз переможцеві цієї дуелі – прихильність Президента та можливість максимально впливати на партійний список під час наступних парламентських виборів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram