Набої та гранатомети ледь не здали на брухт
Загрузка плеера...

Правоохоронці повідомили, що на Київщині було викрито незаконну схованку зі зброєю та боєприпасами. Щоправда, цей арсенал було виявлено у дещо незвичний спосіб.

Як уточнили у головному управлінні поліції Київської області, боєприпаси планували здати до пункту прийому металобрухту. Такий незвичний спосіб заробітку придумала 38-річна мешканка Згурівськго району. Правоохоронці стверджують, що безробітна жінка знайшла зброю у сусідському нежитловому будинку. Вона перенесла знахідку додому, і поділилась планами щодо заробітку на боєприпасах з чоловіком. Той вирішив, що такий "брухт" надто небезпечний, і звернувся до поліції.

Правоохоронці обстежили нежитлове приміщення, в якому було виявлено арсенал, і знайшли там близько 3 тисяч патронів, 2 гранатомети, гранати та дев'ять запалів УДЗ. Власниця приміщення перебуває за кордоном. Будинок, у якому зберігали зброю, частково обвалився. Хто облаштував тут схованку, наразі невідомо. Зброю направили на експертизу, зараз триває досудове розслідування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram