Фрум вчетверте виграв "Тур де Франс"
Загрузка плеера...

Останній етап велобагатоденки "Тур де Франс" традиційно називають дружнім, оскільки реальна боротьба за місця у генеральній класифікації залишається в минулому. 103 кілометри з Монжерона до паризьких Єлисейських полів гонщики проїхали без особливого поспіху, вітаючи один одного з вдалим завершенням тритижневого марафону та навіть відкорковуючи шампанське прямо в сідлі.

Заключний спринт "Великої петлі" виграв голландець Ділан Греневеген, який на фініші був спритнішим за Андре Грайпеля. Зелену майку зберіг за собою австралієць Майкл Меттьюз, а Воррен Баргій, хоч і примудрився отримати прокол та ледь не в’їхав у технічний автомобіль, завершив змагання у загальній групі й одягнув горохову майку "гірського короля" та червоний номер найбільш агресивного гонщика Туру.

Перемогу у загальному заліку в четвертий раз за кар’єру та втретє поспіль здобув британець Крістофер Фрум. Капітан команди Sky подолав 3540 кілометрів за 86 годин, 20 хвилин та 55 секунд. Умовне срібло дісталося Рігоберто Урану, а замкнув трійку лідерів Ромен Барде. Француз лише на одну секунду випередив іспанця Мікеля Ланду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram