У "ПриватБанку" змінилося керівництво
Загрузка плеера...

Наглядова рада державного "ПриватБанку" задовольнила заяву про звільнення за власним бажанням із посади голови правління Олександра Шлапака. Водночас замість нього тимчасовим виконувачем обов'язків керівника фінансової установи призначено Галину Пахачук, яка є членом правління.

Згідно з повідомленням прес-служби банку, відповідне кадрове призначення затверджено 20 червня.

Раніше наглядова рада обрала міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу для підбору кандидатів на посаду фінансового директора. Орієнтовно пошук займе 4 тижні.

Водночас набирає обертів скандал, пов'язаний із зарплатами у "ПриватБанку". Деякі деталі оприлюднила на своїй сторінці корпоративний секретар установи Вікторія Страхова, яка зазначила, що вирішила звільнитися через конфлікт із членами наглядової ради.

Зокрема, за словами Страхової, кожен керівник почав проштовхувати на "хлібні" посади своїх людей, причому на зарплати в десятки тисяч гривень.

Колеги вже почали погрожувати їй у приватних повідомленнях кримінальним переслідуванням за розголошення конфіденційних даних.

Тема зараз дуже активно обговорюється у соцмережах. Багато користувачів зазначає, що українські чиновники отримують із бюджету космічні суми при цьому сам "ПриватБанк" є збитковим і взагалі фінансова система країни перебуває у жахливому стані.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram