Transparency вимагає звіту про "гроші Януковича"
Загрузка плеера...

Українська влада повинна оприлюднити матеріали судових справ про конфіскацію активів корупціонерів і, зокрема, так званих грошей Януковича – 1, 5 млрд дол. Про це заявила міжнародна антикорупційна організація Transparency Inernational.

Тут стверджують, що особи, у яких було конфісковано їх майно, можуть оскаржити рішення, якщо виявиться, що не було дотримано всіх судових процедур. У Transparency вже заявили, що мають ряд питань щодо легітимності процесу конфіскації. Міжнародні партнери стверджують, що хочуть переконатись у тому, що конфісковані кошти залишаться у державі.

Місяць тому організація звернулась до урядовців з відкритим листом, вимагаючи розслідувати можливі порушення процедури Генеральною прокуратурою. Перед цим у військовій прокуратурі повідомляли, що матеріали справи вирішили засекретити задля безпеки суддів.

В українському представництві Transparency Inernational поскаржились на постійний тиск з боку влади. Тут впевнені, що причиною переслідувань є постійні спроби організації домогтись прозорості і належного судочинства. Політикам нагадали, що саме робота громадських організацій і, зокрема, Transparency Inernational, допомогли досягти певного прогресу у боротьбі з корупцією.

Це не перша заява міжнародної організації. З початку року Transparency Inernational надіслала кілька звернень до української влади, проте, як зазначали в організації, їх проігнорували.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram