Отруєнням дітей у Бердянську займається поліція
Загрузка плеера...

За фактом масового отруєння дітей у Бердянському таборі відпочинку відкрито кримінальне провадження. Про це повідомила поліція Запорізької області. Перед цим у мережі з'явилась інформація про те, що 246 дітей, які перебували у літньому таборі на території санаторію "Лазурний", страждають від симптомів отруєння – нудоти, діареї та температури. Згодом у департаменті охорони здоров'я Запорізької обладміністрації повідомили, що до територіального медоб'єднання Бердянська було госпіталізовано лише 30 осіб. Проте батьки стверджують, що постраждалих значно більше.

Як виявилось, табір діяв незаконно. Міська влада кілька разів проводила перевірки закладу, і кожного разу його було визнано таким, що не відповідає вимогам для оздоровлення і відпочинку. Проте якимось чином адміністрація все ж виграла тендер, і 11 липня сюди з Дніпра заїхали діти ветеранів та учасників АТО.

У поліції повідомили, що вже на четвертий день перебування у таборі діти почали скаржитись на самопочуття. У той же час місцеві ЗМІ опублікували іншу інформацію з посиланням на батьків і родичів малечі. Діти, які звертались до адміністрації табору по допомогу, отримували кілька пігулок від медсестри, і на цьому "лікування" завершувалось. Крім того, керівництво табору вирішило замовчати проблему і заборонило скаржитись на самопочуття.

Як пояснили у Запорізькій обладміністрації, міська влада не могла вивезти дітей без допомоги правоохоронців, адже офіційно табір "не працював", а територія підприємства "Приазовкурорт", де він розташований, є приватною власністю.

Тим часом уже й прем'єр-міністр закликав якнайскоріше вжити заходів для допомоги дітям. Зараз поліція повідомляє, що у таборі працює комісія медиків та правоохоронців. Стан дітей задовільний, за ними наглядають фахівці. Причини отруєння сподіваються встановити наступного тижня, коли з'являться результати експертизи, розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram