Siemens пропонують викупити турбіни з Криму
Загрузка плеера...

Німецька компанія Siemens запропонувала викупити свої газові турбіни, які були незаконно доставлені в Крим, й анулювати контракт на поставку. Про це йдеться в офіційній заяві.

Крім того зазначається, що тимчасово будуть припинені поставки енергоустаткування російським держкомпаніям і розроблені нові заходи контролю.

У Siemens підтвердили, що до Криму незаконно потрапили чотири газотурбінні установки саме їхнього виробництва, які за контрактом були поставлені для електростанції в Тамані.

У компанії заявили, що відмовляються від міноритарної частки в російському ЗАТ "Інтеравтоматика". Також буде продовжено кримінальне переслідування посадових осіб компанії-клієнта, відповідальних за переміщення турбін.

Нагадаємо, що на фоні скандалу з поставками газових турбін Siemens у Крим в Петербурзі був затриманий гендиректор компанії "Силові машини" Роман Філіппов за підозрою в розголошенні державної таємниці.

Раніше прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков не відповів на запитання журналістів, чи поставляли в Крим в обхід санкцій вироблені турбіни Siemens. Проте він додав, що на півострові монтують установки російського виробництва, "зібрані з російських компонентів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram