Держава витратила 10 млн на непридатні ліки
Загрузка плеера...

Керівництво Міністерства охорони здоровя вчергове продемонструвало злочинну халатність. До лікарні "Охматдит" надійшли закуплені за державні кошти ліки для онкохворих дітей. Препарати мали надто короткий термін придатності і зараз їх використання вже неможливе. Таким чином, через дії чиновників бюджет втратив понад 10 мільйонів гривень – і це в той час, коли кожна копійка може врятувати чиєсь життя.

Завідувач центру дитячої онкогематології та трансплантології "Охматдиту" Світлана Донська стверджує що ліки на суму понад мільйон гривень все ще перебувають на складі лікарні. Інші препарати зі строком придатності, що сплив ще у червні, були вивезені підприємством "Укрвакцина" за дорученням МОЗу. Пані Донська побоюється, що у Міністерстві можуть вирішити надіслати зіпсовані лікарські засоби до інших, більш віддалених та малозабезпечених медичних закладів.

Про ситуацію в "Охматдиті" вже проінформовані органи правопорядку, а також Рахункова палата. Лікарі сподіваються, що держава врешті-решт зверне увагу на державні закупівлі та покарає винних у величезних бюджетних втратах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram