МЗС вивчає можливість відкриття додаткових консульств у ЄС
Загрузка плеера...

МЗС вивчає можливість відкриття додаткових консульських установ у деяких країнах ЄС. Про це заявив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

За словами дипломата, МЗС працює над удосконаленням технологічного забезпечення і спрощення системи одержання послуг українців за кордоном.

Василь Кирилич, офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС:

"Висхідна динаміка руху українців до країн Європейського союзу з правом безвізу очевидно, що ставить певні вимоги, вносить корекції до механізму, до особливостей, до системи роботи консульських і дипломатичних установ України за кордоном. Ми аналізуємо під цю пору можливість заснування, відкриття нових консульських установ в окремих країнах Європейського союзу. Але маю зауважити, що це питання перспективного характеру. На цьому етапі ми застосуємо механізм так званого консульського виїзного обслуговування. Отже, якщо десь, скажімо, в одній частині країни спостерігається велике згромадження українців, то організовуються регулярні виїзди консулів на місце для того, аби надати необхідні консульські послуги.

Ми працюємо також над удосконаленням технологічного забезпечення і полегшення системи отримання послуг українцям за кордоном. Передусім мова іде про "електронний консул" – програма, яка ще є у стадії доопрацювання. Цей інформаційний продукт, технологічний продукт, який розробляється Міністерством задля спрощення і виведення так би мовити на сучасний рівень надання консульських послуг громадянам України".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram