Баргій став Гірським королем Туру-2017
Загрузка плеера...

У четвер на "Тур де Франс" гонщики проїхали 179-кілометровий гірський етап з Бріансона до Ізояра. Для претендентів на перемогу у генеральній класифікації це був останній шанс поліпшити свою позицію перед роздільним стартом у Марселі.

Відрив, що складався з півсотні спортсменів, в певний момент досяг позначки у сім хвилин переваги над групою жовтої майки. Здавалося, переможець етапу буде саме серед цих сміливців. Втім, гора першої категорії суттєво "стягнула" пелотон, а фінальний підйом з середнім градієнтом 7% залишив попереду лише найбільш витривалих.

Француз Воррен Баргій провів вдалу атаку, завдяки якій здобув вже другу звитягу на цьогорічній "Великій Петлі" та став недосяжним для опонентів у гірській класифікації. Крістофер Фрум фінішував четвертим, програвши лише мить Ромену Барде. Таким чином, британець продовжує очолювати загальний залік, маючи перевагу у 23 секунди. Фабіо Ару програє вже майже дві хвилини, і його шанси на жовту майку тануть на очах. Перед "розділкою" гонщики проїдуть ще один спринтерський етап довжиною 222 кілометри.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram