Головні події 20-21 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 20-го до ранку 21 липня 2017 року:

Індія отримала президента-націоналіста

Новим президентом Індії обраний індуїстський націоналістичний лідер, 71-річний представник правлячої партії Бгаратія джаната парті Рам Натг Ковінд. Його підтримали майже дві третини депутатів індійського парламенту і законодавчих органів штатів. Раніше Ковінд був губернатором штату Біхар.

До Києва прибув президент Білорусі

В Україну з офіційним візитом прибув президент Білорусі Олександр Лукашенко, літак якого приземлився в міжнародному аеропорту "Бориспіль". Програмою візиту заплановані переговори з президентом України Петром Порошенком, які пройдуть у форматі "один на один" і в розширеному складі.

Венесуела відповіла президенту страйком

У Венесуелі опозиція оголосила загальний страйк, спрямований проти президента країни Ніколаса Мадуро і його проекту конституційної реформи. Заклик до страйку підтримали профспілки, студентські організації, транспортні компанії, глави приватних компаній і торгово-промислова палата.

Суд відсторонив Тимківа від посади

Солом'янський районний суд Києва відсторонив від займаної посади на два місяці директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа. Після засідання суду Тимків заявив, що подаватиме апеляцію. Посадовця звинувачують у придбанні для танків Т-72 вживаних двигунів.

ExxonMobil оштрафували через санкції

Департамент контролю за іноземними активами Мінфіну США оштрафував корпорацію ExxonMobil на 2 млн дол. за угоди з "Роснафтою" в обхід санкцій. У 2014 році компанія уклала 8 контрактів щодо нафтогазових проектів у Росії. Тоді головою ради директорів був нинішній держсекретар Рекс Тіллерсон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram