Королева відвідала Канадський дім у Лондоні
Загрузка плеера...

Цього року Канада відзначає 150-ліття з дня підписання акту обєднання трьох провінцій у єдину державу. На честь цього Її Величність Єлизавета II вирішила відвідати Канадський дім у Лондоні, заразом зустрівшись з генерал-губернатором країни кленового листа. Монарха супроводжував чоловік герцог Філіп, таким чином спростувавши чутки про проблеми зі здоровям.

Єлизавета II проглянула експозицію предметів з королівського архіву, пов’язаних з історією Канади. Представники колишнього британського домініону подарували Її Величності сапфірову брошку на знак вдячності за суверенне правління. Вибір коштовного каменя не випадковий – у лютому з моменту сходження королеви на престол минуло 65 років. Офіційну цю визначну дату назвали "сапфіровим ювілеєм".

Під час візиту стався дипломатичний казус. Генерал-губернатор Девід Джонстон допоміг монархові спуститися крутими сходами, підтримавши її за руку. Це вважається грубим порушенням королівського протоколу. Втім, Єлизавета II не протестувала, а її чоловік зробив вигляд, що не помітив фамільярності з боку чиновника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram