Лукаш допитують в ГПУ через державні реєстри
Загрузка плеера...

Колишній міністр юстиції Олена Лукаш знову змушена оббивати пороги слідчих органів. У четвер екс-чиновниця прийшла на допит до Генеральної прокуратури України. Про це Лукаш сама повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами юристки, цього разу темою допиту стали державні реєстри. Лукаш стверджує, що за час свого перебування у складі Кабінету Міністрів неодноразово звертала увагу ГПУ та СБУ на розкрадання коштів, пов’язане з тим, що реєстри формально належали "лівим" юридичним особам. Мін’юст змушений був роками сплачувати їм авторську винагороду та інші платежі. Зрештою, схему було ліквідовано, але силовики почали шукати, на кого можна "повісити" збиток, завданий державі, що оцінується у понад мільярд гривень. Вибір їх, судячи з усього, пав саме на пані Лукаш.

Цікаво, чи випадковим є той факт, що прокуратура знову зацікавилася справою екс-міністра саме тоді, коли вона є захисником у суді головного редактора інформресурсу "Страна.ua" Ігоря Гужви. Нагадаємо, що Лукаш вже намагалися притягнути до відповідальності за її діяльність часів Януковича, але підстав для ув’язнення служителі Феміди так і не знайшли.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram