"Антонов" радіє лоукостам у Гостомелі
Загрузка плеера...

Держпідприємство "Антонов" заявило, що радо прийме лоукости у своєму аеропорту в Гостомелі Київської області. З такою ініціативою виступив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман після того, як ірландський лоукостер Ryanair відмовився від співпраці з міжнародним аеропортом "Бориспіль".

Таким чином голова уряду вирішив вбити двох зайців: і унеможливити монополізацію авіаперевезень керівництвом "Борисполя", і розпочати розвиток інших повітряних гаваней. У держпідприємстві "Антонов", яке сьогодні використовує Гостомельський аеропорт для прийому вантажних літаків та проведення випробувань, запевнили, що летовище здатне цілодобово працювати і з пасажирськими літаками. Тут заявили про початок розробки відповідного бізнес-плану.

Раніше в уряді заявили, що удосконалення аеропорту можна провести за один рік. Втім, тепер міністр інфраструктури України Володимир Омелян стверджує, що часу треба більше. Справа в тому, що у Гостомелі немає терміналу для пасажирів. Крім того, для запуску пасажирських перевезень необхідно відремонтувати автодороги, що сполучають столицю з летовищем. Навіть приблизну величину видатків для модернізації аеропорту у Кабміні поки не називають. Про результати відновлення переговорів з Ryanair наразі нічого невідомо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram