Прокуратурі Грузії не видають Саакашвілі
Загрузка плеера...

Головна прокуратура Грузії двічі офіційно зверталася до українських колег із проханням про видачу Міхеіла Саакашвілі і двічі отримала відмову.

Про це заявила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані. Вона додала, що прохання були належним чином оформлені й підкріплені доказами провини Саакашвілі.

Чиновниця зауважила, що навіть після другої відмови прокурори продовжать співпрацю з українською стороною.

Нагадаємо, що у Грузії проти екс-президента країни Саакашвілі порушено декілька кримінальних справ за звинуваченням у розтраті бюджетних коштів і перевищенні службових повноважень. Відповідно до рішення суду, у разі появи Саакашвілі в Грузії його мають заарештувати.

Водночас сам Саакашвілі доволі впевнено почувається в Україні й активно займається власним піаром та намагається побудувати політичну кар'єру. Останнім часом колишній очільник Одеської облдержадміністрації постійно з'являється в тих місцях, де "попахує" скандалами, стараючись створити позитивний політичний імідж. Однак негативний шлейф роботи на Одещині дається взнаки і зараз експерти доволі скептично оцінюють політичні перспективи екс-президента Грузії в нашій державі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram