Рабінович, Тимошенко та Порошенко очолюють рейтинги
Загрузка плеера...

Соціологічний центр "Active Group" опублікував результати дослідження громадської думки щодо політиків, що викликають в українців найбільше довіри. Респондентам поставили питання: за кого ви б проголосували у випадку, якби вибори Президента України відбулися вже завтра? Рейтинги вираховувалися окремо для кожного з найбільших міст нашої країни – Києва, Харкова, Одеси та Дніпра.

У столиці лідером виявилася Юлія Тимошенко. Колишня прем’єрка отримала підтримку 10 % опитаних. На другому місці нинішній голова держави Петро Порошенко з результатом 7,9%. Третій щабель зайняв народний депутат, очільник партії "За життя" Вадим Рабінович – майже 5% голосів.

У Дніпрі трійка основних претендентів на президентське крісло розташувалася на тих самих позиціях, що й у Києві. А от у Харкові та Одесі перевагу має Вадим Рабінович. Голова парламентського підкомітету з прав людини в обох містах набирає близько 9%, в той час як його опоненти – в діапазоні від 5 до 8% голосів.

Зазначимо, що абсолютними аутсайдерами рейтингів стали Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Олег Тягнибок.

Соціологи повідомляють, що у кожному обласному центрі були опитані щонайменше 1660 мешканців. Похибка не перевищує 2,5%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram