Екс-стрибун виграв етап "Тур де Франс"
Загрузка плеера...

Гірський етап велобагатоденки "Тур де Франс" під номером 17 несподівано вніс корективи у спринтерський залік. Ще до початку підйомів на основні вершини дня німецький гонщик Марсель Кіттель потрапив до завалу й отримав травму. Лікарі намагалися на ходу надати спортсменові допомогу, але біль виявився занадто сильним. Володар зеленої майки змушений був знятися зі змагань.

Спробу змінити положення у генеральній класифікації здійснили Альберто Контадор та Наїро Кінтана. Іспанець та колумбієць разом атакувати біля підніжжя першої серйозної гори. Кінтані досить швидко забракло сил, і він повернувся до основної групи. Контадор, в свою чергу, тривалий час протримався у відриві, але суперники все ж "з’їли" його задовго до фінішу.

Під час останнього підйому сміливу атаку здійснив словенець Примож Рогліч. Проїхавши майже 20 кілометрів соло, гонщик команди Lotto-Jumbo здобув свою першу в кар’єрі перемогу на "Тур де Франс". Найцікавіше те, що Рогліч прийшов до велоспорту досить пізно, розчарувавшись у своїх досягненнях в іншій спортивній дисципліні – стрибках на лижах з трампліну.

Крістофер Фрум фінішував третім слідом за Рігоберто Ураном і зберіг жовту майку. Фабіо Ару замкнув десятку, але програв кілька дорогоцінних секунд і змістився на четвертий рядок генеральної класифікації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram