Мосійчук розмріявся про пост генпрокурора
Загрузка плеера...

Народний депутат Ігор Мосійчук нарешті розсекретив свою найпотаємнішу мрію. Виявляється, політичні амбіції члена "Радикальної партії" сягають висот посади очільника Генеральної прокуратури України.

Виступаючи перед лікарським колективом Збаразької центральної районної комунальної лікарні, соратник Олега Ляшка пообіцяв, що порядок в країні буде лише за однієї умови – коли "людина з вилами" стане президентом, а сам Ігор Володимирович займе місце Юрія Луценка. У своєму розгорнутому пості в соціальній мережі Facebook Мосійчук стверджує, що після цих слів у залі залунали гучні оплески. Втім, відеодоказу народний обранець так і не надав.

Депутат заявляє, що працівники галузі охорони здоров’я обурені медичною реформою, яку нав’язує країні Уляна Супрун, і називають її геноцидом народу. Лікарі з острахом чекають на ті зміни, що планують у Міністерстві, оскільки вважають, що вони призведуть до масових скорочень. Мосійчук закликає владу дослухатися до медпрацівників та пацієнтів, а не до "грантоїдів", які ніколи самі не лікувалися в Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram