Лукашенко вдруге за рік відвідає Україну
Загрузка плеера...

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко 20 та 21 липня відвідає Україну з офіційним візитом.

62-річний політик, що незмінно займає посаду голови держави вже понад 20 років, прибуде до Києва задля проведення переговорів з Петром Порошенком. Зазначимо, що це вже другий приїзд Лукашенка до нашої країни за останній рік. У квітні він разом із українським колегою побував у Чорнобильській зоні відчуження з нагоди 31-ої річниці аварії на ЧАЕС.

Згідно з повідомленням прес-служби президента Білорусі, темою розмови двох лідерів стане розвиток політичного, економічного та гуманітарного співробітництва між республіками і співпраця прикордонних служб. Особливу увагу Лукашенко та Порошенко цілком очікувано звернуть на врегулювання конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, що у відносинах між Україною та Білоруссю останнім часом спостерігається певне напруження. Вітчизняне Міністерство зовнішніх справ надіслало колегам у Мінську ноту протесту через демонстрацію у кінотеатрах трейлеру пропагандистського російського фільму "Крим". А наприкінці минулого року Петро Порошенко змушений був особисто вибачатися перед Олександром Лукашенком за інцидент з літаком компанії "Белавіа". Тоді українські диспетчери змусили пілота посадити лайнер, погрожуючи застосуванням винищувачів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram