"Гола дупа Євробачення" відбулася штрафом
Загрузка плеера...

Пранкер Віталій Седюк, який під час фіналу пісенного конкурсу Євробачення продемонстрував мільйонам глядачів свої оголені сідниці, нарешті почув вирок Феміди. Дніпровський районний суд столиці визнав скандаліста винним у хуліганстві та зобов’язав виплатити штраф у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів – тобто 8,5 тис. грн.

Під час розгляду справи Седюк назвав свою витівку "елементом шоу та власної творчості". Він також заперечив слова прокурора про чинення супротиву під час затримання. Горе-пранкер повідомив судді, що не шкодує про вчинене, але все одно попросив вибачення у людей, почуття яких він міг образити, а особливо у Джамали, виступ якої Седюк заледве не зірвав. Виявилось, що демонстрацію дупи обвинувачений планував під час номеру португальця Салвадора Собрала, але згодом дізнався про його хворобу – порок серця – і вирішив не ризикувати здоров’ям переможця конкурсу.

Державне обвинувачення вимагало для Седюка покарання у вигляді 240 годин суспільно корисних робіт. Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, пранкер був акредитований на "Євробачення" від телеканалу "1+1".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram