Трамп вступився за венесуельську опозицію
Загрузка плеера...

Президент США Дональд Трамп попередив чинного главу Венесуели Ніколаса Мадуро про те, що стосовно його країни будуть застосовані швидкі та масштабні економічні санкції, якщо він не відмовиться від ідеї провести установчі збори й переписати конституцію.

Про це йдеться в офіційній заяві Білого дому. У документі також сказано, що Сполучені Штати закликають владу Венесуели провести вільні й чесні вибори.

Крім того, Трамп привітав проведення неофіційного референдуму опозиції Венесуели та висловив підтримку жителям країни в їхньому прагненні привести державу "до повноцінної й успішної демократії".

Інформагентства, посилаючись на власні джерела в Білому домі, повідомляють, що США розглядають можливість введення обмежень проти енергетичного сектора Венесуели та державної нафтової компанії PDVSA. На цю галузь припадає 95% експортної виручки країни.

Нагадаємо, що в неділю, 16 липня, представники опозиції Венесуели провели неофіційний референдум, участь у якому взяло понад 7 мільйонів осіб.

У жителів країни поцікавилися, чи підтримують вони проект змін до конституції і скликання установчих зборів задля цієї мети, ініційовані президентом Ніколасом Мадуро. Проти цієї ідеї висловилося 98% учасників плебісциту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram