Поліція просить допомогти розшукати грабіжників

Загрузка плеера...

Столична поліція просить громадян за винагороду допомогти розшукати банду зловмисників, які півроку грабують інтернет-кафе та пункти обміну валют.

Минулого місяці двоє чоловіків з закритими обличчями пограбували обмінник. Один із зловмисників, погрожуючи зброєю, почав вимагати гроші.

Сергій Руденко, співробітник управління карного розшуку ГУНП у м. Києві:

"Дані особи, вриваючись у приміщення та погрожуючи вогнепальною зброєю, відбирали у співробітників установ гроші. Вони не гребували навіть незначними сумами грошей. Суми – від 500 до 37 тис. грн. Під час вчинення злочинів особи, для того щоб їх не впізнали, закривають обличчя".

Правоохоронці з'ясували, що ця група зухвалих грабіжників причетна ще до шести збройних нападів. За підрахунками поліцейських, таким чином зловмисники "збагатилися" на 80 тис. грн.

За інформацією радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, зараз в українців на руках 900 тис. одиниць легальної зброї. Скільки незареєстрованої, якою користуються злочинці, правоохоронці не знають.

Геращенко заявив, що в Україні треба провести референдум щодо питання легалізації короткоствольної зброї, аби законослухняні громадяни мали змогу захищатися від зловмисників.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?