Естонська депутатка хоче безвізу для Криму
Загрузка плеера...

Наявність "російського лобі" в Європарламенті вчергове знаходить своє підтвердження. Депутат від Естонії Яна Тоом звернулася до голови дипломатичного корпусу ЄС Федеріки Могеріні щодо питання видачі шенгенських віз громадянам окупованого Криму, які отримали паспорти РФ.

Член законодавчого органу Євросоюзу занепокоєна тим, що кримчани не можуть звернутися до посольств у Києві, оскільки більшість з них змінили громадянство і вже не мають усіх необхідних документів. Пані Тоом хоче, аби Могеріні розглянула можливість створення винятку для людей на окупованій території "з гуманітарних міркувань". Це означає, що депутатка ратує за поширення безвізу, наданого Україні з 11 червня, на територію, яка тимчасово не є підконтрольною українській владі. А це фактично знівелює одне з найбільших досягнень, що мало мотивувати кримчан прагнути повернення півострова до складу нашої держави.

В якості прикладу естонська обраниця приводить випадки, коли жителям балтійських республік ще за часів Радянського Союзу видавали західні візи за "принципом невизнання". Поки що Федеріка Могеріні жодним чином не прокоментувала звернення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram