САП наполягатиме на браслетах для нардепів
Загрузка плеера...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотатиме в суді про обрання для народних депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова запобіжних заходів у вигляді застави.

Про це повідомив очільник САП Назар Холодницький. Він додав, що відомство проситиме зобов'язати народних обранців здати закордонні паспорти.

Також правоохоронці наполягатимуть на електронних браслетах для Розенблата і Полякова з метою контролю їх пересування.

Водночас прокурор спростував поширену деякими ЗМІ інформацію про намір САП клопотати в суді про обрання для парламентаріїв запобіжних заходів у вигляді арешту. Холодницький зазначив, що це неможливо, оскільки Верховна Рада не дала згоди на їхній арешт.

Нагадаємо, що народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков фігурують у справі про бурштинову мафію. Слідчі підозрюють їх, а також ще кількох спільників, у лобіюванні у Верховній Раді інтересів приватної компанії, зацікавленої у видобуванні бурштину.

За даними детективів Національного антикорупційного бюро України, довірені особи нардепів отримали від представника іноземної компанії хабарі на загальну суму понад 300 тис. дол. для прийняття рішень на користь іноземної компанії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram