Метро "Новобіличі" почнуть будувати через 2 роки

Загрузка плеера...

До проектів розширення мережі київської підземки, окрім будівництва метро до Виноградаря та запуску окремої гілки на Троєщину, днями долучився ще один пункт – проведення метро до Новобіличей. Таким чином хочуть розвантажити "Академмістечко" – кінцеву станцію на червоній гілці.

У КП "Київський метрополітен" заявили, що планують розпочати будівництво у 2019 році. Керівник підприємства Віктор Брагинський пояснив, що підготовчі процеси розпочнуться уже зараз. В першу чергу це проведення експертиз, технічно-економічне обґрунтування робіт і розробка проекту.

Тендер на розробку проекту будівництва був розміщений на Prozorro, торги завершились 14 липня. Участь у них взяли два підприємства: державна компанія "Проектний інститут Укрметротунельпроект" та ТОВ "Метротунельпроект". Товариство з обмеженою відповідальністю зголосилось виконати роботу на 50 тис. грн дешевше, остаточні результати ще не оголосили. Розробка проекту коштуватиме 55 млн грн. Бюджет всього будівництва поки невідомий.

Керівник підземки пояснив, що будівництво метро до Новобіличей і до Виноградаря давно було передбачене у Генеральному плані столиці, і видатки на реалізацію цих проектів забезпечує міський бюджет. З довгообіцяною гілкою на Троєщину усе інакше. Тут неможливо впоратись без вливання інвестицій.

Будівництво метро до Виноградаря обіцяють розпочати у 2018 році.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?