Догхантерам потрібно лікуватися

Загрузка плеера...

Під комітетами Верховної Ради та біля Адміністрації Президента мітингували захисники тварин. Вони вимагали від глави держави підписати зміни до закону про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Учасники акції вважають що садисти, які мордують тварин мають сидіти за ґратами.

Мія Віллард, учасниця акції:

"На данный момент у нас минимальное наказание. Живодеры не привлекаются к уголовной ответственности. Доказано психологами и криминологами, что почти все серийные убийцы начинали с животных, а потом переходили на людей. Если нас сегодня не так много, то были акции, когда выходили сотни. Мы будем выходить и выходить, если закон не будет подписан".

Окрім того учасники акції висловили досить радикальні побажання, так званим догхантерам, оскільки вважають таких людей психічно хворими.

Мія Віллард, учасниця акції:

"Я бы пожелала им лечиться, потому что эти люди психически неуравновешенные. Здоровый человек не может наслаждаться мучениями животных".

Нещодавно ухвалений Верховною Радою законопроект щодо гуманного ставлення до тварин передбачає, що за знущання над тваринами можна отримати до 8 років ув'язнення. Тепер слово за Президентом.

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?