Музі сучасного українського театру – 80!
Загрузка плеера...

Народній артистці та Герою України Аді Миколаївні Роговцевій 16 липня виповнилося 80 років. Незважаючи на таку важливу дату, голосних святкувань видатна актриса не влаштовувала – була зайнята на зйомках нового українського серіалу. До того ж, у театрах зараз канікули, тож доведеться почекати до осені, аби зібрати друзів та шанувальників на творчий вечір.

За свою неймовірну кар’єру, що триває вже понад півстоліття, Ада Миколаївна зіграла незчисленну кількість ролей на сцені та має у своєму доробку близько півсотні появ у кіно. Її талант надихає найвидатніших вітчизняних режисерів та постановників і викликає любов та повагу у мільйонів глядачів не лише в Україні, а й за її межами.

Ада Роговцева у найскладніший для її Вітчизни час проявила себе як справжня патріотка та людина з великої літери. Вона регулярно допомагає бійцям АТО, виступає перед ними з виставами та піклується про поранених. За це влада країни-агресора порушила проти неї карну справу та оголосила персоною нон-грата. Втім, Ада Миколаївна не шкодує за гонорарами російських театрів. Для неї Батьківщина та совість завжди були важливішими, аніж гроші та слава.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram