Фунікулер модернізують, але не зараз
Загрузка плеера...

Мер столиці Віталій Кличко анонсував модернізацію Київського фунікулеру. За словами міського голови, підйомник, що з’єднує Поштову та Михайлівську площі вже понад століття, має бути не лише транспортним засобом, але й атракціоном, що приваблюватиме тисячі туристів. Для цього вагони мають зробити просторішими та оснастити їх системами кондиціонування повітря.

Точних строків виконання робіт з оновлення фунікулера чиновник не назвав. Скоріше за все, модернізацію розпочнуть влітку 2018 року разом із капітальним ремонтом, який востаннє проводили ще до часів Незалежності. На жаль, для цього доведеться закрити підйомник щонайменше на рік.

Поки ж фунікулер припинив обслуговувати пасажирів лише на місяць задля здійснення щорічного регламентного огляду. Експерти перевірять усі технічні вузли фунікулера та видадуть дозвіл на його експлуатацію впродовж наступних 12 місяців. Столична влада просить вибачення за тимчасові незручності та нагадує, що вони пов’язані з тим, аби забезпечити пасажирам максимальну безпеку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram