Депутати – про плани на серпень. Опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

В опитуванні телеканалу NewsNetwork народні депутати України поділились планами на серпень, а також розповіли, чим займатимуться між сесіями.

Борислав Береза, народний депутат України:

"Хочу отдохнуть хотя-бы две-три недели, а потом опять работать".

Максим Поляков, народний депутат України:

"У серпні? Ну, все залежить від того, як ми будемо працювати з Національним антикорупційним бюро, як вони мене будуть часто викликати. У мене самий гарний відпочинок – у моєму рідному місті Умань. І всіх туди запрошую".

Віктор Чумак, народний депутат України:

"Я люблю свою країну, я люблю Моршин – поїду туди, поп’ю водичку. Потім поїду на Дністер – покупаюся у річці. А, можливо, на кінець, з’їжджу кудись на море. Це буде знову ж таки тут, поблизу".

Олег Осуховський, народний депутат України:

"Я вважаю, що в Україні є багато місць, куди можна поїхати – у ті самі Карпати, на Шацькі озера".

Дмитро Добродомов, народний депутат України:

"У мене є плани – я планую бути в Карпатах. Але я їх можу спокійно перенести або скасувати. Зараз не про це абсолютно має мова йти".

Михайло Головко, народний депутат України:

"Глобального відпочинку в мене не буде, бо у мене цього року сталася гарна подія – син народився. Тому ми нікуди їхати не будемо. Можливо, поїдемо у Карпати з сім’єю. Приїхали батьки мої з-закордону, то я думаю, зробимо таку сімейну відпустку. А виїхати кудись відпочивати я не планую. Хочу попрацювати на окрузі – у нас є 1,5 місяці часу об’їхати. Округ у мене великий – багато сіл. Поспілкуюся з людьми".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram