Чоловік, що стріляв у Осмаєва, озвучив свою версію
Загрузка плеера...

Підозрюваний у нападі на чеченських добровольців Осмаєва та Окуєву в інтерв'ю одному з українських видань озвучив свою версію подій, що сталися 1 травня у Києві. Тоді внаслідок стрілянини на Подолі було поранено волонтера і добровольця Адама Осмаєва. Його дружина Аміна у відповідь кілька разів вистрелила у нападника. Обидва чоловіки були госпіталізовані у важкому стані.

Стрілок Денисултанов-Курмакаєв впевнений, що сам став жертвою (його заява зареєстрована у Єдиному реєстрі досудових розслідувань). За його словами, він хотів написати книгу про чеченських патріотів, і саме тому зустрівся з подружжям. Курмакаєв стверджує, що пара почала стріляти в нього через переляк та манію переслідування. Осмаєв начебто показав чоловікові пістолет, яким хотів похизуватись, але, коли співрозмовник взяв зброю до рук, щоб краще роздивитись, запанікував і накинувся на нього. Свої постріли Денисултанов-Курмакаєв пояснив випадковістю і необережністю.

Будь-яку інформацію про зв'язки з російськими спецслужбами чоловік спростовує. За його словами, він переїхав до України через численні конфлікти і проблеми. Чоловік також розповів про плутанину з прізвищами. Так, фігурант народився з прізвищем Денисултанов і змінив його після одруження. За останнім російським паспортом він – Крінарі, а за українським – Дакар. Чоловік заявив, що для оформлення документів купив паспорт на ринку і вступив до фіктивного шлюбу, адже офіційні служби не допомогли йому у зміні прізвища. Чому він так прагнув змінити дані у паспорті, фігурант не пояснив.

Осмаєв та Окуєва поки не прокоментували цю заяву, правоохоронці також утримались від висловлювань. Раніше подружжя повідомило, що Денисултанов представився їм кореспондентом видання Le Monde, проте згодом виявилось, що він не має відношення до цього ЗМІ. Розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram