Венесуельська опозиція провела референдум
Загрузка плеера...

У Венесуелі, у неділю, 16 липня, відбувся неофіційний референдум, організований противниками чинного президента країни Ніколаса Мадуро.

За словами організаторів заходу, у плебісциті взяло участь понад 7 мільйонів осіб. По всій території країни були організовані близько 2 тисяч дільниць для голосування.

Головна мета референдуму – посилення тиску на Мадуро через його намагання створити законодавчий орган, який опозиціонери називають консолідацією диктатури.

На референдум було винесено питання про те, чи підтримують проект змін до конституції країни і скликання установчих зборів задля цієї мети. Також у бюлетенях було питання про те, чи хочуть громадяни проведення дострокових виборів.

Сам Мадуро вважає референдум незаконним та недоречним. Натомість на 30 липня заплановане проведення виборів нової асамблеї, яка зможе переписати конституцію та розпустити державні інститути.

Представники опозиції повідомили, що під час референдуму були застрелені дві особи, ще чотири людини постраждало. За попередніми даними, стрілянину влаштували представники "воєнізованої банди".

Нагадаємо, що у Венесуелі тривають масові акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро. Під час мітингів уже загинуло близько 90 людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram