Добкін на свободі і думає про Європейський суд
Загрузка плеера...

Народний депутат Михайло Добкін, якому 15 липня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави, зараз перебуває на волі, причому заставу у 50 млн грн за нардепа не було внесено.

У Генеральній прокуратурі пояснили цей парадокс. Як виявилось, така ситуація не суперечить рішенню Печерського райсуду. Справа в тому, що Добкін має п'ять днів для того, аби внести заставу. Якщо впродовж цього часу гроші не надійдуть, тоді нардепа візьмуть під варту.

Зазначимо, що сам народний депутат заявив, що зараз не має вільних грошей для застави. Колеги Добкіна по фракції пообіцяли виручити його і внести необхідні 50 млн грн. Зазначимо, що на суді прокурори домагались втричі більшої величини застави – 150 млн грн.

Прокуратура підозрює народного депутата у шахрайстві та перевищенні службових повноважень з метою привласнення землі вартістю 220 млн грн.

Добкіну було повідомлено про підозру 14 липня. Нардеп пообіцяв, що не буде тікати і запевнив, що проблеми зі здоров'ям також не стануть йому заваді. В ефірі одного з телеканалів він заявив про тиск на парламент у день зняття з нього недоторканності. Добкін повідомив, що планує звернутись до Європейського суду з прав людини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram