Проїзд у метро та наземному громадському транспорті здорожчав
Загрузка плеера...

З 15 липня у столиці подорожчав проїзд у підземному та наземному громадському транспорті. Одна поїздка в автобусі, тролейбусі чи трамваї від тепер коштує не 3, а 4 гривні, в метро вартість проїзду складає 5 гривень.

Пропорційно зросте і ціна проїзних на різні види транспорту. Проїзд для пільгових категорій громадян здійснюватиметься згідно з чинним законодавством. Відповідний документ-розпорядження уже опублікований на сайті Київської міської державної адміністрації.

Начальник столичної підземки каже, що таке рішення пов’язане із ростом тарифів на електроенергію і переведенням підприємства в категорію промислових. Ще одна причина здорожчання, за словами перевізників, збільшення розміру мінімальної заробітної плати відповідно до рішення Кабміну.

У перші дні здорожчання проїзду в касах продаватимуть тільки по одному жетону в руки. У Київському метрополітені закликають користуватися пластиковими картами, бо жетони поступово виводять з обігу.

Пасажирам також надали можливість заощадити на вартості поїздок. Старі жетони будуть дійсні до кінця липня. Окрім того, їх, як і завчасно куплені паперові квитки для проїзду в наземному транспорті, можна буде обміняти на нові з доплатою відповідно до нового тарифу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram