Корчак: 100 тисяч зарплати і брак мотивації
Загрузка плеера...

У Національному агентстві з питань запобігання корупції відзвітували про перші рішення щодо перевірки шести декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Це вкотре викликало внутрішню суперечку. Член правління Руслан Радецький зазначив, що рішення блокували два місяці, а голова Нацагенства Наталя Корчак повідомила, що документи просто приводили у відповідність до вимог чинного законодавства.

Зазначимо, що на інтенсивність роботи Національного агентства з питань запобігання корупції неодноразово скаржились політики і активісти. Втім, тепер штат дещо розширився, до роботи долучились ще 42 особи. Щоправда, надії на те, що працівники Нацагенства стануть працювати ефективніше, небагато, адже їм, як вважає Наталя Корчак, бракує фінансової мотивації.

За словами очільниці НАЗК, її співробітники отримують надто низьку зарплатню (на рівні посадових окладів Секретаріату Кабміну) – 12-15 тисяч гривень, і перевірка розкішного майна у деклараціях високопосадовців для них – тяжка і неприємна.

Скандально високі премії співробітникам Корчак пояснила тим, що бюджетна організація повинна була максимально використати державний фонд для виплати зарплат, щоб держава не зменшила бюджет на наступний рік. Голова Національного агентства з питань запобігання корупції додала, що у цьому році співробітники взагалі не отримували премій.

У декларації самої Наталії Миколаївни вказано, що у 2016 році вона отримала більше 1,3 млн грн заробітної плати у НАЗК. Її зарплатня за минулий місяць склала 100 тис. грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram